Кількість
|
Вартість
|
||
|
Оригінальне автомобільне масло: як правильно підібрати?
Автомобільні оливи використовують для різних моторів як мастильний матеріал. Вони призначені для зниження зносу частин, що рухаються усередині двигуна. Масло також допомагає очищати деталі, запобігти появі іржі, покращити герметичність мотора та забезпечити його охолодження, оскільки воно здатне забрати тепло від рухомих частин.
Завдяки його використанню знижується витрата палива, зменшується шум та вібрація. Автомастила допомагають зробити пуск двигуна при низькій температурі більш легким. До їх складу входять компоненти, що мають низьку летючість, що дозволяє мінімально витрачати ПММ. Щоб купити правильне машинне масло, необхідно звертати увагу на рекомендації, які пропонує завод, що виготовив двигун.
Різновиди автомобільних мастил
При виготовленні олив для авто спочатку виготовляється базова основа. Потім до неї додаються різні присадки, які мають бути сумісними між собою. Існує кілька різновидів таких основ. Вони бувають:
- Мінеральними. Основа – мінеральна, вихідна сировина – мазут. Такий ПММ не підтікає, у нього високі показники випаровуваності. Застосовуються для двигунів середньої напруженості;
- Напівсинтетичними. Мастило такого типу робить двигун достатньо чистим та відзначаться високими показниками захисту від зношування. Основа – мінеральна, для покращення якостей додаються синтетичні складові. Застосовується для автомобілів, що експлуатуються у країнах із помірним кліматом;
- Синтетичними. Під час виготовлення синтезуються хімічні речовини. Відмінна риса полягає у високій тягучості, масло добре переносить і високу, і низьку температуру. Застосовується для двигунів, що працюють на бензині та дизельному паливі, але не підходить для транспортних засобів старих поколінь. Синтетикою забезпечується гарна змазка деталей під час холодного старту, добре очищується мотор.
- Гідрокрекінговими. Такі машинні оиви виготовляються шляхом складної хімічної переробки. Початкова мінеральна сировина в результаті глибоко очищається, домішки залишаються в мінімальній кількості. Такі ПММ відрізняються високим індексом в'язкості, вони чудово працюють з різноманітними присадками.
Купити масло для машини не так просто, ціна у нього буває різна, в каталогах авто магазинів міститься безліч пропозицій, в яких легко заплутатися без підготовки. Ціни на машинне масло можуть відрізнятися, залежать вони не тільки від його виду, але і від кількості присадок, які підвищують вартість, але дають позитивний ефект.
Що може статися через неправильно підібране масло?
Якщо залити неправильну оливу, то машину, особливо її двигун, доведеться часто ремонтувати. Велике значення мають показники в'язкості. Цей показник необхідно підбирати, виходячи зі стану машини та умов, за яких вона буде експлуатуватися. Необхідно звернути увагу на роботу двигуна: при порушенні витрати масла, появі чаду та інших проблем слід підбирати масло ретельніше – в такому випадку не варто вибирати малов'язкі та енергозберігаючі мастила. Найчастіше при виборі необхідно керуватися рекомендаціями виробника.
Каталог інтернет-магазину Automaslo (Київ, Україна) містить безліч позицій різних автомобільних масел, купити які можна в кілька кліків, ціна призначена для різного бюджету. Замовити масло для авто дуже просто: можна заповнити спеціальну форму або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Інтернет-магазин доставляє автомасло по Києву та по всій Україні (Дніпро, Харків, Запоріжжя), купити його можна одразу на сайті, а доставка мастила для авто буде виконана силами компанії-перевізника, ціна послуг вказана на його офіційному сайті.